'Samen noemen wij je naam'

Op de avond van 9 mei 2026 wordt door Roparun Team 031 Lingewaard een sfeervolle bijeenkomst georganiseerd in de Zandse Kerk. Tijdens dit samenzijn willen wij jou de gelegenheid geven steun te betuigen aan een dierbare die op dit moment te maken heeft met kanker. Het is ook een avond waarop we samen stilstaan bij de dierbaren die zijn overleden en die we op deze speciale manier willen blijven herinneren.

Je kunt een ballon doneren en opdragen aan een dierbare die je mist of die je wilt steunen in zijn of haar strijd tegen kanker. Tijdens de bijeenkomst worden alle namen genoemd van de mensen waarvoor een ballon is gedoneerd. De ballonnen worden tijdens het noemen van de namen op ceremoniële wijze opgelaten in de kerk. Met de donatie van een ballon draag je tevens bij aan de goede doelen van Stichting Roparun en support je Team 031.

Er wordt op deze avond ook aandacht geschonken aan het doel van de ROPARUN. Team 031 staat op dat moment aan de vooravond van de ROPARUN die plaatsvindt in het Pinksterweekend (23 t/m 25 mei 2026). Tijdens het samenzijn, wat muzikaal wordt begeleid door het duo ‘Over de Brug’, zullen verschillende sprekers je meenemen in hun persoonlijke verhaal over de Roparun en de mooie goede doelen waarvoor Team 031 zich inzet.

Biinekort kun je via onze website een ballon doneren.

Naar het overzicht

Onze inzamelingsacties